Podpis smlouvy mezi obcí, muzeem a farností

Byla podepsána smlouva o spolupráci mezi obcí Dolní Krupá, Muzeem Mladoboleslavska a Římskokatolickou farností Dolní Krupá.

K podpisu smlouvy o spolupráci došlo dne 23. dubna 2015 v areálu dolnokrupské fary u příležitosti výjezdního zasedání Komise pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Rady Středočeského kraje. Za smluvní strany své podpisy připojili starosta obce Dolní Krupá Lukáš Nedvěd, DiS., ředitel Muzea Mladoboleslavska PhDr. Luděk Beneš a administrátor farnosti Dolní Krupá R.D. Mgr. Pavel Mach. Smlouva mimo jiné zajistí zpřístupnění církevních památek, kostela sv. Václava a zvonice návštěvníkům budoucího muzea, obec umožní využití svých pozemků pro přístup k památkám a kulturní a společenské akce budou zúčastněné instituce plánovat společně.

Datum vložení: 23. 4. 2015 18:29
Datum poslední aktualizace: 14. 1. 2025 16:47
Autor: Správce Webu

Mohlo by vás zajímat