Diskohrátky

Reportáž z Diskohrátek pořádaného dětským klubem Včelky

V sobotu 15.března v odpoledních hodinách uspořádaly děti z klubu Včelky pro své kamarády Diskohrátky, kde se mohly všichni pořádně vyřádit. Na pozvánkách děti slibovaly tanec, hry a zábavu, a tak jak slíbily, tak i splnily. Opravdu bylo na programu plno her a zábavy. Do programu se zapojili i rodiče, o to více bylo veseleji. Se zavázanýma očima se ochutnávalo ovoce a zelenina, děti nikoho nešetřily, například pan starosta od dětí dostal ochutnat citrón s cibulí. Nebo se jedl zavěšený toast s rukama za zády, práskaly se balónky a nebo se nohama musely hádat různé předměty. Opravdu se nikdo nenudil.

V děštivém a větrném odpoledni bylo pro děti velmi příjemné si užít pěkně v tělocvičně, která byla barevně vyzdobená. A jak uváděla pozvánka ve vedlejší místnosti, bylo pro rodiče i točené pivo a pro děti občerstvení, Včelky na nic nezapomněly. Tímto by chtěly poděkovat všem, co jim s přípravou akce pomáhali.

Datum vložení: 18. 3. 2014 18:27
Datum poslední aktualizace: 27. 6. 2025 12:48
Autor: Správce Webu

Mohlo by vás zajímat