Svátek matek v MŠ

16. května 2012

Tak během dnešního chladného odpoledne 16. května 2012 proběhla v naší mateřské škole třídní schůzka.  Poté však následovalo hudebně-taneční vystoupení dětí pro přítomné rodiče,  protože před třemi dny byla druhá květnová neděle - čili „Svátek matek“.  Zaregistroval jsem např. , že v rámci programu děti přály svým maminkám další miminko. No… mladší sourozenec se asi vždy může hodit. Pak předala děcka maminkám dárečky. A myslím, že také děti obdržely nějakou sladkost za vpravdě milé a povedené vystoupení. Jinak možná přesněji vše vykreslí pár obrázků. Například účast můžete zkusit spočítat dle panoramatické fotografie v následující fotogalerii.
Datum vložení: 16. 5. 2012 14:29
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2025 14:33
Autor: Správce Webu

Mohlo by vás zajímat